Жилінський Андрій Петрович

Жилінський Андрій Петрович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Хірургія». 

Головний хірург міста Рівне.

Загальний стаж роботи – 17 років.

Неодноразово стажувався в Україні та за кордоном в таких країнах, як Ізраїль, Італія, Польща. Є членом асоціацій УАХ, УАХГ, ВАПРЕХТ, USAPS, EAЕS, IFSO, HREPA.

Асистент кафедри ФПО «Загальної хірургії» ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Є «лідером» панкреатичної хірургії Рівненської області.

Виконує повний спектр оперативних втручань на підшлунковій залозі, включно з гастро-панкреато-дуоденальними резекціями, операціями Фрея та Бегера, операції на стравоході та шлунку, жовчевих протоках, печінці, кишечнику.

Проводить широкий спектр лапароскопічних втручань на органах черевної порожнини та заочеревинного простору, включаючи лапароскопічну нефректомію та лапароскопічні операції на наднирниках, лапароскопічну гістеректомію, лапароскопічну колектомію, лапароскопічну герніопластику пахових та вентральних гриж. Виконує баріатричні операцій для лікування ожиріння, метаболічного синдрому та цукрового діабету з наступною корекцією контурів тіла.

Володіє методами корекції тазового дна та нетримання сечі, операціями TVT та TVT-S слінгові операції (Рrolift), а також мала та велика проктологія (гемороїдектомію за А.Лонго, THD, HAL-RAR (дезартеризація гемороїдальних вузлів).

Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності