icon

Анестезіологія та інтенсивна терапія

В МЦ Ендоклінік проводиться широкий спектр оперативних втручань різного профілю. Наша клініка оснащена усім необхідним обладнанням для проведення різних видів анестезії та забезпечення життєдіяльності пацієнтів під час оперативних втручань різної складності.

Досвідчені лікарі-анестезіологи володіють всіма необхідними методами загальної, регіонарної та комбінованої анестезії та використувують лише сучасні, максимально безпечні препарати.

Широко використовується регіонарна анестезія,що дозволяє значно зменшити кількість використаного наркотичного анальгетика під час оперативного втручання та в ранньому післяопераційному періоді.

Вірно обрана тактика анестезіологічного забезпечення дозволяє зменшити частоту нудоти та блювоти, сприяє ранній мобілізації пацієнта (в день операції) і як наслідок – профілактику тромбоемболічних ускладнень та зниження тривалості перебування пацієнта в стаціонарі.

Досвідчений лікар-анестезіолог підбере для вас найбільш підходящий варіант анестезії під час операції та післяопераційного знеболення. Хірургічна операція і подальше відновлення пройдуть максимально гладко, м’яко і без негативних наслідків.
Високий рівень кваліфікації, відповідальний і грамотний індивідуальний підхід до кожного клієнта клініки роблять майбутню операцію максимально безпечною і безболісною. У своїй роботі ми завжди враховуємо можливі ризики і ускладнення, підбираючи оптимальний варіант наркозу та інших видів знечулення для кожного окремо взятого пацієнта.

Лосік Яніна Юріївна
Анестезіолог
Карпець Олександр Олександрович
Анестезіолог
Барса Максим Миколайович
Анестезіолог
Ціни на послуги анестезіолога
Найменування послуги Ціна
Первинна консультація анестезіолога
400 грн
Повторний прийом анестезіолога
300 грн
Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності