icon

Кабінет ультразвукової діагностики (УЗД) в Рівному

ЕндоКлінік пропонує своїм пацієнтам більшість видів УЗД органів що проводиться на новітньому сучасному апараті. Ультразвукова діагностика — це один з найбільш ефективних, точних та безпечних способів обстеження. Фахівці ЕндоКлінік володіють великими знаннями в області розшифровки показників УЗД.

Дані з дослідження також застосовуються для профілактичних оглядів систем організму. Окрім цього певні види УЗД (гінекологічні, урологічні та ін.) фахівці рекомендують проходити регулярно. Особливо при хронічних захворюваннях.

Як проходить ультразвукове дослідження?

Під час діагностики пацієнт лежить на кушетці, на шкіру в досліджуваній області лікар наносить прозорий гель. Після цього діагност бере датчик і починає переміщати його по шкірі пацієнта. Зображення обстежуваних внутрішніх систем і органів надходить на монітор. Потрібно врахувати, що для проведення ряду ультразвукових обстежень може знадобитися певна підготовка. Зокрема, при ультразвуковому обстеженні сечового міхура необхідно, щоб він був наповнений. Це гарантує отримання більш точних результатів.

Основні напрямки УЗД діагностики:

Андрушків Михайло Михайлович
Хірург
Федевич Олександр Олександрович
Хірург
Ціни на УЗД
Найменування послуги Ціна
УЗД одного органу
150 грн
УЗД лімфатичних вузлів (всі групи + селезінка)
200 грн
УЗД щитоподібної залози (щитоподібна залоза+лімфатичні вузли)
250 грн
Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності