icon

Ендокринологія

Ендокринологія – розділ медицини, що вивчає питання будови і функціонування ендокринної системи. Ендокринна система відіграє величезну роль в злагодженому функціонуванні всіх органів і систем організму. Саме тому дуже важливо приділяти своєму здоров’ю достатньо уваги і при перших же тривожних симптомах звернутися до ендокринолога.

Лікарі-ендокринологи клініки ЕндоКлінік проводять консультації і ведуть обстеження пацієнтів, які страждають ендокринними захворюваннями. В ході консультацій призначається необхідний перелік обстежень, лабораторних аналізів, проводиться підбір препаратів, уточнення дозувань раніше призначених лікарських засобів.

Коли потрібно звернутися до ендокринолога

Методи діагностики та лікування

На початку прийому лікар-ендокринолог проводить опитування, знайомиться з вашою історією хвороби і виконує загальний огляд. З метою точного визначення діагнозу лікар може призначити ряд досліджень:

Потрібні дослідження визначаються фахівцем в індивідуальному порядку.

Часто ендокринологічні захворювання вимагають комплексного лікування, тому на етапі обстеження ми залучаємо фахівців з інших областей – кардіологів, урологів, хірургів і т.д. – це забезпечує точну постановку діагнозу і призначення діючої схеми терапії.

Терапія направлена ​​на нормалізацію гормонального фону, а також досягнення стійкої ремісії патологічного процесу.

Прилепа Тетяна Василівна
Ендокринолог
Ковальчук Наталія Федорівна
Ендокринолог
Ціни на послуги ендокринолога
Найменування послуги Ціна
Первинна консультація ендокринолога
400 грн
Повторний прийом ендокринолога
300 грн
Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності