icon

Пластична хірургія

Пластичну хірургію називають «медициною молодості і краси», яка спрямована на усунення естетичних і функціональних недоліків тканин і органів. Сучасні технології естетичної та анти-ейдж терапії дозволяють добитися максимально омолоджуючого ефекту при мінімальному впливі на організм. Пластичні хірурги використовують передові наукові розробки, методики і високотехнологічне спеціалізоване обладнання. У медичному центрі ЕндоКлінік вам надають якісну консультацію та при необхідності проведуть потрібну операцію з швидкою реабілітацією.

При проведенні операцій фахівці ЕндоКлінік враховують як естетичні, так і функціональні показники. Пластична хірургія активно взаємодіє із суміжними напрямками медицини: маммологія, урології, гінекології, косметології, отоларингологией і т.д. Тільки так можна досягти успішного результату хірургічного втручання.

Період реабілітації і відновлення після операції скорочується за рахунок застосування сучасних методик і використання високотехнологічного обладнання. Таким чином, пластична хірургія більше не змушує брати тривалу паузу в житті! Наприклад, якщо операція в ЕндоКлінік проведена в п’ятницю, вже наступного понеділка ви зможете повернутися до своїх справ.

Оперативні втручання проводяться за допомогою швейцарського обладнаня для ліпосакції та ліпофілінгу – LipoSurg. Унікальна система поєднання вібраційної і туменісцентної типів ліпосакції забезпечує можливість досягти ефективного моделювання контурів тілу у надскладних випадках та збереження адипоцитів для ліпофілінгу.

Наші пластичні хірурги виконують:

Консультації та оперативні втручання проводитимуться за попередньо-обумовленими датами.

Кийло Сергій Олексійович
Пластичний хірург
Ціни на послуги
Найменування послуги Ціна
Первинна консультація пластичного хірурга
500 грн
Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності