icon

Хірургія

Хірургічне відділення МЦ ЕндоКлінік – це поєднання сучасних технологій та багатого досвіду медперсоналу. Кожен, хто звернувся за допомогою у клініку може розраховувати на професійну безболісну діагностику. Хірургічне втручання проводиться виключно для збереження здоров’я та життя пацієнта.
Широкий спектр послуг дозволяє позбавитися зайвої ваги, пухлин м’яких тканин, сторонніх предметів та імплантів. Досвідчені лікарі позбавляють від гемороїдальних вузлів, апендиксу. При необхідності надається невідкладна допомога при загостренні гінекологічних, проктологічних, урологічних патологій.
Клієнти клініки мають можливість отримати високоякісні хірургічні послуги у разі отримання різноманітних травм. А також, якщо потребується видалення різноманітних запалень, викликаних ЛОР захворюваннями.

При яких симптомах варто завернутися до хірурга

Професійні хірурги виконують операції різного ступеню важкості на всіх органах людського організму. Швидко та безболісно видаляються бородавки, проводяться косметичні операції. Оперативне хірургічне втручання проводиться при необхідності позбавитися каменів з нирок чи при холециститі. Ефективно хірурги лікують геморой та варикозне запалення кровоносних судин.

Невідкладно слід звертатися до хірургів у разі:

Переваги лікування у хірургічному відділенні МЦ ЕндоКлінік

Сучасне обладнання та досвідчений медперсонал – це шанс на швидку професійну допомогу в екстрених ситуаціях. Крім того, це можливість позбавитися багатьох хронічних хвороб. А косметичні операції дозволяють повернути здоровий вигляд та привабливість.

Хірургічне відділення МЦ ЕндоКлінік має:

Досвідчена команда професійних лікарів готова прийти на допомогу у будь-який час, аби врятувати здоров’я чи життя людини.

Жилінський Андрій Петрович
Хірург
Ткач Віктор Олександрович
Хірург
Ординський Юрій Миколайович
Хірург
Дягель Андрій Володимирович
Хірург
Федевич Олександр Олександрович
Хірург
Волошин Олег Михайлович
Хірург
Андрушків Михайло Михайлович
Хірург
Ціни на послуги хірурга
Найменування послуги Ціна
Первинна консультація хірурга
400 грн
Повторний прийом хірурга
300 грн
Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності