icon

Судинна хірургія

На сьогоднішній день питання варикозу, артеріальних трофічних виразок, гангрени нижньої кінцівки,  залишається вкрай актуальним навіть для такого міста як Рівне. Незважаючи на збільшення кількості хворих кваліфікованих фахівців все ще замало. Та в нашій клініці зібрані найкращі фахівці, які забезпечують максимально широкий спектр лікувальних послуг.

Що ми лікуємо?

Технології та обладнання

Лікарі відділення мають можливість проводити діагностику патології судин  використовуючи для цього можливості  ультразвукової діагностики.

Операції виконуються із застосуванням різних технологій: відкритим доступом, міні-інвазивним доступом, ендоваскулярно. Застосовуються сучасні методики лікування варикозу, в тому числі радіочастотна абляція (РЧА), ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК), біоклей, склеротерапія.

Коли варто звертатись до лікаря-флеболога?

Флеболог займається діагностикою та лікуванням захворювань вен, зокрема варикозу і тромбофлебіту. Особам із спадковою схильністю до цих захворювань рекомендується регулярно проходити огляд у лікаря-флеболога.

Симптоми варикозу:

 

Лікарі флебологи ЕндоКлінік:

Юсин Роман Тимофійович
Судинний хірург
Свідерський Юрій Юрійович
Судинний хірург
Ціни на послуги
Найменування послуги Ціна
Первинна консультація судинного хірурга (флеболога)
400 грн
Первинна консультація судинного хірурга (флеболога)
300 грн
Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності