icon

Гінекологія

В МЦ ЕндоКлінік надються послуги з діагностики та лікування захворювань жіночої статевої системи. Професійні гінекологи здійснюють лікування:

В клінці проводяться сучасні високотехнологічні операції за допомогою методів гістероскопії та лапароскопії, що дозволяє обходитись без великих розрізів та максимально скоротити термін перебування у стаціонарі.
Під час огляду гінеколога можливе проведення відеокольпоскопії та УЗД-обстеження статевих органів та молочних залоз за потреби.

Коли необхідно звернутися до гінеколога за консультацією

Окрім регулярних обстежень, які має проходити кожна жінка, до гінеколога варто звертатися у разі:

Розмова лікаря та відвідувачок відбувається максимально коректно, без порушень етичності чи конфіденційності. Під час консультації відбувається професійний огляд. У разі виявлення порушень роботи репродукційних органів, запалень, інфекційних хвороб чи інших проблем буде запропоновано ефективне лікування.

Переваги гінекології в МЦ ЕндоКлінік

В нашій клініці кожна жінка може обрати собі персонального гінеколога, який буде проводити регулярний огляд. Фахівці працюють виключно за принципами доказової медицини. А тому ніколи не стануть рекомендувати вживання непотрібних ліків. Професійна допомога буде запропонована лише у разі виявлення проблем із здоров’ям.

Наші клієнти отримують:

Трохимович Руслана Миколаївна
Гінеколог
Бузаш Світлана Михайлівна
Гінеколог
Ціни на послуги гінеколога
Найменування послуги Ціна
Первинна консультація гінеколога
400 грн
Повторний прийом гінеколога
300 грн
Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності