icon

Проктологія

Клініка МЦ ЕндоКлінік має все необхідне обладнання для безболісної діагностики та ефективного лікування захворювань товстої кишки, анального каналу та періанальної ділянки.
За допомогою медикаментозного лікування і малоінвазивних методик та сучасних хірургічних операцій спеціалісти клініки позбавляють пацієнтів від геморою, анальних тріщин, нориць, поліпів та багатьох інших проктологічних захворювань.

Сучасні методи обстеження, такі як аноскопія, колоноскопія, трансректальне УЗД та КТ і МРТ малого тазу дозволяють встановити точний та правильний діагноз.
Деякі малоприємні, але дуже інформативні діагностичні маніпуляції, такі як колоноскопія або біопсія, проводяться зі знеболенням. Як результат, пацієнта позбавляють хворобливих відчуттів, а лікар має можливість в спокійній обстановці провести ретельний огляд і поставити точний діагноз.

Проктологи клініки ЕндоКлінік настійно рекомендують звернути увагу на наступні ознаки і симптоми, характерні для проктологічних захворювань:

Ігнорування і замовчування цих проблем в майбутньому може привести до необхідності регулярного спостереження у лікаря-проктолога протягом усього подальшого життя, жорстких дієт і постійного психологічного дискомфорту. При виникненні подібної симптоматики лікарі медичного центру ЕндоКлінік переконливо просять прийти на консультацію до проктолога.

У ЕндоКлінік проводиться лікування наступних патології кишечника:

МЦ ЕндоКлінік пропонує Вам як амбулаторне, так і стаціонарне лікування в місті Рівне.

Амбулаторне лікування

Сучасне амбулаторне малоінвазивне і безопераційне лікування проктологічних захворювань є альтернативою хірургічним операціям в стаціонарі, не поступається їм по ефективності, проводиться за 1 день і не вимагає госпіталізації. Таке лікування включає в себе:

Лікування в стаціонарі

Хірургічна допомога надається пацієнтам з запущеними і ускладненими проктологічних захворюваннями. Клініка має обладнані за останнім словом техніки операційні, а також комфортні палати для післяопераційного перебування пацієнтів.

 

Домбровський Олександр Анатолійович
Проктолог
Ткач Віктор Олександрович
Хірург
Жилінський Андрій Петрович
Хірург
Ціни на послуги проктолога
Найменування послуги Ціна
Первинна консультація
400 грн
Повторний прийом
300 грн
Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності