Скрипник Роман Анатолійович

Скрипник Роман Анатолійович

Лікар ортопед-травматолог МЦ Ендоклінік, черговий лікар стаціонару МЦ Ендоклінік.

Член асоціації ортопедів Рівненщини.

Володіє сучасними методами діагностики та лікування захворювань та травм опорно-рухового апарату, має великий досвід відновно-реабілітаційного лікування та ведення пацієнтів після ендопротезування колінних та кульшових суглобів.
Володіє методиками консервативного та оперативного лікування травм верхніх та нижніх кінцівок, дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів, ін’єкційними методиками в лікуванні патології опорно-рухового апарату.

Вдосконалює свої знання та вміння, співпрацюючи з провідними українськими та іноземними спеціалістами у галузі ендопротезування великих суглобів.

Постійно приймає участь в показових операціях з первинного та ревізійного ендопротезування кульшових та колінних суглобів, активно відвідує науково-практичні заходи Асоціації ортопедів-травматологів України та Рівненщини.
Пройшов спеціалізацію з ортопедії та травматології(ВНМУ 2018 рік) та з організації та управління охороною здоров’я (2019 рік).

Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності