Златів Володимир Петрович

Златів Володимир Петрович

Лікар ортопед-травматолог, вертебролог.

Народився 1972 року в м. Тернопіль в родині лікарів. В 1997 році закінчив Тернопільський Державний Медуніверситет ім. І. Горбачевського.З 1999 року працює на посаді ортопеда-травматолога.

Лікар вищої атестаційної категорії, неодноразово стажувався в провідних європейських ортопедичних клініках ( Польща, Німеччина, Великобританія ), має європейські сертифікати за різними напрямками ортопедії (вертебрологія, артроскопія, остеосинтез).

Володіє широким спектром оперативних втручань, спеціалізується на оперативній вертебрологіі та спінальній хірургіі ( декомпресивно-стабілізуючі операціі при захворюваннях та травмах хребта, сучасні мініінвазивні втручання на міжхребцевих дисках, ендоскопічні дискектоміі, пункційні цементні вертебропластики тощо ), артроскопіі колінного суглоба при захворюваннях та травмах коліна, складних реконструктивних втручаннях при травмах та захворюваннях опорно-рухового апарату.

Запис на прийом
Своєчасне виявлення та лікування захворювань не тільки суттєво заощадить Ваш час та гроші, але й подовжить та покращить якість життя.

    Політика конфіденційності